Wedstrijdkalender

september

22
sep

Zuidelijke Cirkel 2018 - Deel 4 (Masters)
Aqua-Novio ‘94, Nijmegen
Inzwemmen: 14:00u. | Aanvang: 14:30u.

Meer info »

23
sep

Minioren-Junioren 1
Z.C. Koewacht, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

oktober

6
okt

Schoolzwemkampioenschappen (gemeente Sluis)
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

7
okt

Nationele Competitie 1
Z.C. Koewacht, Hulst
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

13
okt

LUX Master open
Lux Master Open, Luxemburg

Meer info »

14
okt

LUX Master open
Lux Master Open, Luxemburg

Meer info »

21
okt

Junioren-Jeugd-Senioren 1
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

27
okt

Zeeuwse Masters Invitatie #4
Z.V. Scheldestroom, Oostburg

Meer info »

28
okt

Swimkick-Minioren 1
De Honte, Hulst
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

november

4
nov

Junioren-Jeugd-Senioren 2
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

4
nov

Zuidelijke Cirkel 2018 - Deel 5 (Masters)
RZ, Roermond
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

11
nov

Regionale Minioren Clubmeet
Z.C. Koewacht, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

17
nov

Regio Winter Kampioenschappen Dag 1
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

18
nov

Regio Winter Kampioenschappen Dag 2
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

24
nov

Regio Winter Kampioenschappen Dag 3
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

25
nov

Regio Winter Kampioenschappen Dag 4
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

december

2
dec

Zuidelijke Cirkel 2018 - Deel 6 (Masters)
PSV Masters, Eindhoven
Inzwemmen: 13:25u. | Aanvang: 14:00u.

Meer info »

9
dec

Minioren-Junioren 2
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

januari 2019

6
jan
13
jan

Nationele Competitie 2
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

20
jan

Junioren-Jeugd-Senioren 3
De Bruinvis, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

27
jan

Swimkick-Minioren 2
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

februari 2019

10
feb

Nationele Competitie 3
De Honte, Hulst
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

17
feb

Minioren-Junioren 3
De Honte, Hulst
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

22
feb

3 uur van Reynaertland
Z.C. Koewacht, Hulst
Inzwemmen: 19:30u. | Aanvang: 20:00u.

Meer info »

maart 2019

17
mrt

Junioren-Jeugd-Senioren 4
Z.C. Koewacht, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

24
mrt

Nationele Competitie 4
De Bruinvis, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

april 2019

14
apr

Zeeuwse Sprintwedstrijd
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

20
apr

Zwemloop Hulst
Z.C. Koewacht, Hulst
Inzwemmen: 08:30u. | Aanvang: 9:00u.

Meer info »

mei 2019

12
mei

Swimkick-Minioren 3
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

26
mei

juni 2019

1
jun

Minioren Finale Dag 1
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

2
jun

Minioren Finale Dag 2
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

8
jun

Slottoernooi Dag 1
De Bruinvis, Sas van Gent

Meer info »

9
jun

Slottoernooi Dag 2
De Bruinvis, Sas van Gent

Meer info »