Wedstrijdkalender

oktober

3
Oct

Zwemcompetitie deel 1
De Bruinvis, Terneuzen
Inzwemmen: 13:55u. | Aanvang: 14:25u.

Meer info »

10
Oct

Minioren Clubmeet deel 2
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

17
Oct

Junioren Jeugd Senioren deel 1
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

30
Oct

Zuidelijke cirkel deel 5 - Masters
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 15:15u. | Aanvang: 15:45u.

Meer info »

november

7
Nov

Minioren Clubmeet deel 3
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

14
Nov

Junioren Jeugd Senioren deel 2
Nog niet bekend, Nog niet bekend

Meer info »

21
Nov

Zwemcompetitie deel 2
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

28
Nov

Minioren Clubmeet deel 4
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

december

5
Dec
19
Dec

Clubmeet finale Regio
Nog niet bekend, Nog niet bekend

Meer info »

januari 2022

9
Jan

LAC deel 1
De Marlijn, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

16
Jan

Zwemcompetitie deel 3
DZK, Vlissingen
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

23
Jan

Minioren Circuit Deel 1 + Swimkick
SG De Marlijn, Hulst
Inzwemmen: 12:30u. | Aanvang: 13:00u.

Meer info »

29
Jan

Winterkampioenschappen deel 1
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

30
Jan

Winterkampioenschappen deel 2
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

februari 2022

6
Feb

Junioren Jeugd Senioren deel 3
De Marlijn, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

13
Feb

Minioren Circuit Deel 2 + swimkick
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

maart 2022

13
Mar

Zwemcompetitie deel 4
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

20
Mar

Minioren Circuit Deel 3 + swimkick
De Ganze, Goes
Inzwemmen: 09:00u. | Aanvang: 09:30u.

Meer info »

27
Mar

Junioren Jeugd Senioren deel 4
De Marlijn, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

april 2022

3
Apr

Zeeuwse Sprint wedstrijden
Z.V. Scheldestroom, Oostburg
Inzwemmen: 13:00u. | Aanvang: 13:30u.

Meer info »

10
Apr

Minioren Circuit Deel 4 + swimkick
Zeelandia, Kapelle
Inzwemmen: 13:15u. | Aanvang: 13:45u.

Meer info »

24
Apr

Zwemcompetitie deel 5 / finale
De Marlijn, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

juni 2022

11
Jun

Minioren finales deel 1
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »

12
Jun

Minioren finales deel 2
De Schelde, Terneuzen
Inzwemmen: 13:45u. | Aanvang: 14:15u.

Meer info »