Zeeuwse Wedstrijd deel 6
Vlissingen (NED),    21.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, 12 jaar en ouder      Nr. 2. Heren, 200m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder      Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 200m vlinderslag, 12 jaar en ouder      Nr. 6. Heren, 400m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder      Nr. 8. Heren, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, 12 jaar en ouder      Nr. 10. Heren, 100m wisselslag, 12 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 4 x 200m vrije slag, 12 jaar en ouder      Nr. 12. Heren, 5 x 50m vrije slag, 12 jaar en ouder

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                     Dames, 200m rugslag                                    12 jaar en ouder
21.03.2010 - 13:30                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       2:32.60 9601166                               2:41.66           
            36.90  1:17.14  1:59.55  2:41.66
  2. Eline de Haard                Luctor et Emergo            NT 9601004                               2:46.39           
            38.34  1:20.26  2:03.58  2:46.39
  3. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          2:55.46 9404010                               2:48.27           
            39.40  1:22.60  2:06.43  2:48.27
  4. Chelsea Schild                De Stormvogel          2:53.93 9502584                               2:48.86           
            39.08  1:21.31  2:05.59  2:48.86
  5. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          2:44.54 9201806                               2:49.09           
            40.48  1:22.54  2:05.95  2:49.09
  6. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       2:58.65 9802784                               2:56.42           
            42.04  1:27.10  2:12.68  2:56.42
  7. Vicky Vermeire                Scheldestroom          2:58.47 9600660                               2:56.91           
            40.65  1:24.53  2:11.57  2:56.91
  8. Kirsten de Boevere            Scheldestroom          2:57.67 9300082                               2:58.71           
            41.27  1:26.95  2:12.89  2:58.71
  9. Tessa Eijkman                 De Schelde             3:05.14 9702316                               3:03.27           
            42.83  1:29.54  2:16.70  3:03.27
 10. Lore van Riel                 Scheldestroom          3:17.71 9701094                               3:07.88           
            44.63  1:32.32  2:21.11  3:07.88
 11. Daphne de Jonge               De Stormvogel               NT 9802690                               3:10.86           
            43.97  1:33.45  2:23.14  3:10.86
 12. Esmée Siben                   De Schelde             3:21.95 9603782                               3:19.28           
            46.86  1:37.58  2:28.22  3:19.28
 13. Sylvana Vogel                 De Stormvogel          3:22.27 9802688                               3:19.83           
        150m en 200m zijn backuptijden
            45.68  1:35.09  2:27.40  3:19.83
 14. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       3:25.60 9703218                               3:23.16           
            48.87  1:40.86  2:33.73  3:23.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                     Heren, 200m rugslag                                    12 jaar en ouder
21.03.2010 - 13:40                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde             2:14.51 9200563                               2:11.22           
            30.43  1:03.02  1:37.33  2:11.22
  2. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          2:17.33 9600349                               2:21.23           
            31.35  1:06.93  1:43.46  2:21.23
  3. Charles Potin                 Luctor et Emergo       2:26.16 8301701                               2:27.89           
            33.67  1:11.87  1:49.92  2:27.89
  4. Niels Suy                     De Schelde             2:28.78 9302967                               2:30.41 *         
            35.06  1:12.97  1:51.71  2:30.41
  5. Robin Hermans                 Scheldestroom          2:31.83 9400987                               2:33.65           
            37.31  1:17.16  1:56.20  2:33.65
  6. Vincent Keijmel               Scheldestroom          2:42.85 9101169                               2:40.35           
            37.47  1:18.09  1:59.52  2:40.35
  7. Yoshua Rijk                   Scheldestroom          2:49.23 9502407                               2:45.49           
            38.55  1:19.74  2:03.00  2:45.49
  8. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       2:49.54 9701355                               2:48.30           
            38.73  1:22.19  2:06.02  2:48.30
  9. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       2:50.51 9600789                      +1,05    2:53.42           
            40.48  1:24.72  2:10.13  2:53.42
 10. Thom Allonsius                De Schelde             2:55.80 9702355                               2:55.62 *         
            41.72  1:26.70  2:11.22  2:55.62
 11. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          3:05.39 9600643                               3:05.34           
            43.43  1:30.07  2:19.08  3:05.34
 12. Max Engelen                   Scheldestroom          3:07.76 9601179                               3:09.43           
        100 en 150m is backuptijd
            45.51  1:33.71  2:21.96  3:09.43
 13. Quinten de Putter             De Schelde             3:14.78 9702675                               3:13.85           
            45.90  1:34.62  2:25.06  3:13.85
 DIS Nander Meerman                Luctor et Emergo            NT 9801261                                                 
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Robin Dellaert                Scheldestroom          2:39.60 8800745                               2:38.63           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.20  1:17.81  1:58.14  2:38.63
 DIS Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo            NT 9503619                               3:00.66           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            40.77  1:25.80  2:12.88  3:00.66
 DIS Thomas de Vos                 De Schelde             3:10.88 9602613                               3:02.63           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.24  1:28.29  2:16.57  3:02.63



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                    Dames, 50m vrije slag                                   12 jaar en ouder
21.03.2010 - 13:50                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            29.44 9603072                      +0,86      29.48           
  2. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo         30.11 9601258                      +0,71      29.70           
  3. Jaimy Kort                    De Stormvogel            29.87 9205654                      +0,82      29.82           
  4. Eline de Haard                Luctor et Emergo         32.12 9601004                      +0,70      29.85           
  5. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         29.95 9005382                                 30.13           
  6. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         30.50 9601166                                 30.83           
  7. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            30.66 9400806                      +0,61      30.91           
  8. Manon Boone                   De Schelde               33.74 9304238                      +0,75      31.10           
  9. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo         31.77 9801296                      +0,91      31.33           
 10. Eline van der Werf            De Schelde               31.09 9404260                                 31.34           
 11. Romy de Bruijne               De Schelde               34.92 9602628                      +0,89      31.43           
 12. Geneva Joval                  Luctor et Emergo         33.39 9702108                                 31.87           
 13. Kirsten de Boevere            Scheldestroom            31.99 9300082                                 32.04           
 14. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         31.96 8603212                      +0,82      32.11           
 15. Anouk Molewijk                De Schelde               31.62 9501916                      +0,85      32.23           
 16. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel            33.07 9404010                      +0,90      32.41           
 17. Britt Wolterman               De Stormvogel            32.91 9503840                                 32.58           
 18. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            32.64 9201806                      +0,87      32.60           
 19. Rani Rootsaert                Scheldestroom            33.28 9501298                      +0,65      32.71           
 20. Chelsea Schild                De Stormvogel            32.27 9502584                                 32.75           
 21. Rowena de Kok                 De Stormvogel            33.27 9602908                      +0,86      32.99           
 22. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            33.44 9703066                      +0,82      33.21           
 23. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo         33.73 9800924                                 33.36           
 24. Emma Pool                     De Schelde               33.82 9604886                      +1,02      33.57           
 25. Vicky Vermeire                Scheldestroom            33.69 9600660                      +0,65      33.64           
 26. Yentl Geelhoedt               De Schelde               34.31 9502660                                 33.80           
 27. Bianca de Pooter              De Schelde               33.50 9202738                      +1,35      33.87           
 28. Maaike Pladdet                De Schelde               33.99 9703208                      +0,83      34.28           
 29. Felicia Groenewold            De Schelde               34.87 9803240                                 34.41           
 30. Daphne de Jonge               De Stormvogel            37.17 9802690                      +0,97      34.56           
 31. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               36.03 9802366                                 34.65           
 32. Manon van Geersdaele          De Schelde               34.77 9206908                      +0,76      34.66           
 33. Charissa Loof                 De Schelde               34.54 9603550                      +0,69      34.70           
 34. Merel Kuijs                   De Stormvogel            36.00 9704002                      +0,85      34.74           
 35. Manon Molewijk                De Schelde               35.06 9801812                      +0,88      35.04           
 36. Laura van Sabben              De Schelde               38.00 9804332                      +1,03      35.34           
 37. Nadine van Geersdaele         De Schelde               34.78 9406366                      +0,96      35.66           
 38. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            36.14 9800114                      +0,90      35.86           
 39. Iris Raes                     De Schelde               36.29 9703010                      +0,81      36.02           
 40. Claudia de Buck               De Schelde               36.11 9801810                                 36.09           
 41. Ellen Ristau                  Luctor et Emergo         36.68 5400062                                 36.36           
 42. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686                                 36.68           
 43. Ylva Wolterman                De Stormvogel            38.04 9801718                      +0,62      37.39           
 44. Chloë Veenstra                De Schelde               37.73 9801838                      +0,81      38.33           
 45. Ilona de Groote               De Stormvogel            38.78 9802682                                 38.45           
 46. Esmee Buijze                  De Schelde               41.95 9704412                      +0,79      38.59           
 47. Jessie Eulink                 De Schelde               38.61 9704414                      +1,19      38.79           
 48. Sylvana Vogel                 De Stormvogel            39.63 9802688                                 39.57           
 49. Emily van Staveren            Luctor et Emergo         45.21 9804520                      +0,86      40.37           
 50. Nora Pool                     De Schelde               41.91 9803576                      +1,03      41.72           
 51. Kim Van Gemert                Luctor et Emergo         41.71 9803764                      +0,94      42.73           
 52. Nadja van den Broeke          De Stormvogel            47.86 9802678                      +1,11      43.25           
 53. Willemijn van Kalsbeek        Luctor et Emergo         43.41 9605920                      +0,57      44.06           
 54. Sophie van de Voorde          De Stormvogel            48.43 9804168                      +0,85      44.72           
 55. Cheyenne Glerum               De Schelde               48.86 9705238                      +0,89      46.07           
 56. Melissa de Bok                De Schelde               43.93 9705434                      +1,01      46.61           
 57. Melissa Keten                 De Schelde               52.39 9804326                                 48.82           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                    Heren, 50m vrije slag                                   12 jaar en ouder
21.03.2010 - 14:00                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         25.12 9402203                      +0,80      25.70           
  2. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         24.86 9004875                      +0,77      25.82           
  3. Tommy van Overmeeren          De Schelde               25.41 8402887                      +0,85      25.94           
  4. Ryan Woei                     Luctor et Emergo         25.70 8604385                      +1,96      26.24           
  5. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         25.58 9204413                      +0,75      26.33           
  6. Erwin van Boven               De Schelde               26.20 8500343                      +0,93      26.42           
  7. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         26.09 9301567                                 26.43           
  8. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            26.02 9006069                      +0,72      26.79           
  9. Tom van Elsen                 De Stormvogel            27.97 9703009                                 27.01           
 10. Cas van Vorstenbos            De Schelde               27.23 9403241                      +1,37      27.43           
 11. Richard Oskam                 De Schelde               28.36 9402119                                 27.54           
 12. Ruben de Koster               Scheldestroom            27.26 8601713                      +0,89      27.61           
 13. Pedro Mol                     De Stormvogel            29.28 9600581                      +0,74      27.76           
 14. Joris Boekhorst               Scheldestroom            28.01 9100163                      +0,94      28.35           
 15. Mark Legters                  De Schelde               29.96 9303361                      +1,32      28.86           
 16. Lennard Breel                 De Stormvogel            29.71 9501487                      +0,80      29.30           
 17. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         30.21 8702039                      +0,73      30.40           
 18. Jasper van Riet               De Schelde               30.51 9604137                                 30.44           
 19. Jonathan Davidse              De Stormvogel            31.18 9702473                                 31.00           
 20. Yoshua Rijk                   Scheldestroom            31.85 9502407                      +0,81      31.88           
 21. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         32.31 9503619                                 32.01           
 22. Ricardo LAUFFER               Luctor et Emergo         33.98 9801157                      +0,49      32.22           
 23. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo         33.88 9605079                      +0,82      33.64           
 24. Alex Breel                    De Stormvogel            35.27 9700945                      +0,52      34.12           
 25. Sander de Ridder              De Schelde               36.00 9604139                                 34.48           
 26. Youri Melse                   De Schelde               34.63 9505071                      +1,08      34.49           
 27. Koen Legters                  De Schelde               37.10 9603193                      +0,92      34.97           
 28. Christian Pavic               Luctor et Emergo         40.13 9700753                      +0,80      36.71           
 29. Dimitri Geers                 De Schelde               38.13 9703263                                 36.83           
 30. Nobby van de Port             Luctor et Emergo            NT 9605245                                 36.87           
 31. Thijs Meijer                  Luctor et Emergo         56.81 9804281                                 49.68           
 DIS Christian van Nieuwenhuizen   Luctor et Emergo         34.95 9502931                                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
  NG Kevin van Haaren              De Stormvogel            34.28 9603031                                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                   Dames, 200m vlinderslag                                  12 jaar en ouder
21.03.2010 - 14:05                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liliane Solé                  De Stormvogel          2:58.81 9206088                               2:53.83           
            37.07  1:21.80  2:07.91  2:53.83
  2. Rani Rootsaert                Scheldestroom               NT 9501298                      +0,60    2:59.03           
            37.95  1:25.15  2:14.29  2:59.03
  3. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       3:10.00 9801296                      +0,86    3:04.87           
            38.64  1:25.33  2:15.41  3:04.87
  4. Willemijn Verhelst            De Schelde                  NT 9405394                               3:07.16           
            38.91  1:27.07  2:18.46  3:07.16
  5. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          3:23.50 9400806                      +0,83    3:09.40           
            38.15  1:25.47  2:17.31  3:09.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                    Heren, 400m vrije slag                                  12 jaar en ouder
21.03.2010 - 14:10                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde             4:16.25 8801501                               4:13.97           
            30.00  1:02.30  1:35.10  2:08.03  2:40.20  3:12.37  3:44.62  4:13.97
  2. Sonny Corré                   Luctor et Emergo       4:12.46 9303615                      +0,86    4:14.40           
            29.71  1:01.46  1:33.89  2:06.31  2:37.83  3:09.92  3:42.02  4:14.40
  3. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       4:12.46 9402203                               4:27.13           
            29.94  1:02.31  1:35.39  2:08.78  2:42.43  3:16.92  3:52.46  4:27.13
  4. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          5:01.28 9600349                               4:28.32           
            29.09  1:02.10  1:36.16  2:10.74  2:45.49  3:20.16  3:54.28  4:28.32
  5. Yannick Mol                   De Stormvogel          4:42.77 9302899                      +1,23    4:37.16           
            30.67  1:05.09  1:40.24  2:16.22  2:51.78  3:27.48  4:02.92  4:37.16
  6. Cees van Houwelingen          De Schelde             4:34.20 6300351                      +0,96    4:40.81 *         
            29.87  1:03.33  1:38.48  2:13.85  2:49.60  3:26.63  4:04.25  4:40.81
  7. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       4:42.87 9701355                      +0,88    4:44.21           
            31.66  1:07.70  1:44.59  2:21.88  2:58.64  3:35.39  4:10.76  4:44.21
  8. Robin Dellaert                Scheldestroom          4:58.53 8800745                               4:44.50 *         
            31.58  1:06.13  1:42.22  2:18.64  2:54.68  3:31.75  4:08.53  4:44.50
  9. Richard Oskam                 De Schelde             4:58.95 9402119                      +0,69    4:45.37           
            31.18  1:06.37  1:42.97  2:19.87  2:56.33  3:33.32  4:10.81  4:45.37
 10. Levy Kort                     De Stormvogel          4:49.58 9600583                      +0,79    4:49.69           
            30.98  1:07.16  1:44.25  2:21.65  2:59.00  3:36.31  4:13.60  4:49.69
 11. Leon Jacobse                  Luctor et Emergo       5:11.08 8202533                      +0,97    4:50.44           
            33.15  1:09.19  1:45.63  2:22.83  3:00.22  3:37.48  4:14.74  4:50.44
 12. Vincent Keijmel               Scheldestroom          4:52.28 9101169                               4:51.65           
            31.44  1:06.69  1:43.33  2:21.68  3:00.19  3:37.47  4:14.74  4:51.65
 13. Charles Potin                 Luctor et Emergo       4:49.11 8301701                               4:55.72           
            31.80  1:06.64  1:42.69  2:20.68  2:57.36  3:36.07  4:16.28  4:55.72
 14. Wouter Stap                   De Stormvogel          4:55.92 9700935                      +0,71    4:57.41           
            32.90  1:09.34  1:47.40  2:25.50  3:04.04  3:42.69  4:20.72  4:57.41
 15. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       5:27.88 9600789                               5:30.35           
            34.78  1:14.63  1:56.87  2:40.13  3:22.95  4:06.40  4:49.43  5:30.35
 16. Bas Raes                      De Schelde                  NT 9504975                               5:33.59           
        150, 250 en 350m is backuptijd
            34.83  1:16.26  1:59.64  2:43.26  3:26.13  4:10.75  4:55.06  5:33.59
 17. Kalle van Gemert              De Stormvogel               NT 9801259                      +0,52    5:33.98           
            36.28  1:18.93  2:01.92  2:45.67  3:29.50  4:13.93  4:56.81  5:33.98
 18. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom               NT 9600643                               5:43.86           
            37.39  1:18.92  2:02.95  2:47.50  3:33.68  4:19.26  5:02.64  5:43.86
 19. Nander Meerman                Luctor et Emergo       6:05.10 9801261                      +0,92    5:51.01           
            38.93  1:23.20  2:08.42  2:53.12  3:38.57  4:23.81  5:09.62  5:51.01
 20. Max Engelen                   Scheldestroom          6:36.77 9601179                      +0,78    5:52.40           
        200m is backuptijd
            38.54  1:22.02  2:07.33  2:52.05  3:37.57  4:23.24  5:08.65  5:52.40
 21. Maarten van Kalsbeek          Luctor et Emergo       6:22.51 9403973                      +1,49    6:02.56           
            38.90  1:23.17  2:08.53  2:54.65  3:41.45  4:28.95  5:16.59  6:02.56



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                    Dames, 50m schoolslag                                   12 jaar en ouder
21.03.2010 - 14:30                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            35.92 9603072                      +0,85      36.49           
  2. Jaimy Kort                    De Stormvogel            38.12 9205654                      +0,85      37.48           
  3. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo         36.96 9601258                      +0,77      37.67           
  4. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         38.84 8603212                      +0,77      38.63           
  5. Romy de Bruijne               De Schelde               41.23 9602628                      +1,92      39.29           
  6. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         38.67 9005382                                 39.57           
  7. Eline de Haard                Luctor et Emergo         41.11 9601004                      +0,77      40.98           
  8. Eline van der Werf            De Schelde               40.97 9404260                      +0,63      41.03           
  9. Manon Boone                   De Schelde               41.75 9304238                      +0,82      41.07           
 10. Anouk Molewijk                De Schelde               40.78 9501916                      +0,87      41.27           
 11. Rowena de Kok                 De Stormvogel            41.06 9602908                                 41.61           
 12. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            43.01 9703066                                 41.62           
 13. Lore van Riel                 Scheldestroom            42.71 9701094                                 42.06           
 14. Geneva Joval                  Luctor et Emergo         44.50 9702108                      +0,93      42.59           
 15. Jessie Eulink                 De Schelde               43.25 9704414                      +1,08      42.87           
 16. Charissa Loof                 De Schelde               43.94 9603550                                 42.95           
 17. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo         44.78 9800924                      +0,83      44.16           
 18. Merel Kuijs                   De Stormvogel            45.66 9704002                                 44.38           
 19. Irène Stavast                 Luctor et Emergo         49.87 9703218                      +0,88      44.44           
 20. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            45.24 9800114                                 45.47           
 21. Emma Pool                     De Schelde               42.75 9604886                      +0,92      46.13           
 22. Yentl Geelhoedt               De Schelde               47.54 9502660                      +0,63      46.47           
 23. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686                                 47.32           
 24. Maaike Pladdet                De Schelde               49.76 9703208                                 47.87           
 25. Laura van Sabben              De Schelde               48.92 9804332                                 48.52           
 26. Ilona de Groote               De Stormvogel            49.17 9802682                                 48.90           
 27. Emily van Staveren            Luctor et Emergo         50.67 9804520                      +0,89      50.69           
 28. Sylvana Vogel                 De Stormvogel            51.21 9802688                                 50.82           
 29. Ylva Wolterman                De Stormvogel            53.02 9801718                                 51.16           
 30. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         52.16 9802784                                 51.33           
 31. Cheyenne Glerum               De Schelde               53.45 9705238                      +0,89      52.64 *         
 32. Sophie van de Voorde          De Stormvogel            53.89 9804168                      +1,05      54.30           
 33. Melissa de Bok                De Schelde               53.87 9705434                      +0,80      54.75           
 34. Willemijn van Kalsbeek        Luctor et Emergo         55.88 9605920                      +0,71      55.67           
 35. Nadja van den Broeke          De Stormvogel            57.11 9802678                      +1,27      56.13           
 36. Melissa Keten                 De Schelde               53.94 9804326                                 56.18           
 DIS Kim Van Gemert                Luctor et Emergo         52.89 9803764                                 50.50           
        SO - Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                    Heren, 50m schoolslag                                   12 jaar en ouder
21.03.2010 - 14:35                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         31.39 9301567                      +0,74      31.39           
  2. Tommy van Overmeeren          De Schelde               30.67 8402887                      +0,84      31.41           
  3. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            32.88 9006069                                 33.49           
  4. Erwin van Boven               De Schelde               33.58 8500343                                 33.63           
  5. Ryan Woei                     Luctor et Emergo         33.26 8604385                      +0,76      34.37           
  6. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         35.99 8702039                                 35.39           
  7. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         35.34 9204413                      +0,78      35.63           
  8. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         34.20 9004875                                 36.09           
  9. Pedro Mol                     De Stormvogel            38.80 9600581                      +0,75      36.73           
 10. Joris Boekhorst               Scheldestroom            36.53 9100163                      +0,95      37.05           
 11. Levy Kort                     De Stormvogel            37.88 9600583                      +0,93      37.20           
 12. Robin Hermans                 Scheldestroom            36.95 9400987                      +0,91      37.24           
 13. Tom van Elsen                 De Stormvogel            39.96 9703009                      +0,70      39.26           
 14. Cas van Vorstenbos            De Schelde               39.70 9403241                      +0,83      39.89           
 15. Jasper van Riet               De Schelde               41.24 9604137                      +0,73      40.31           
 16. Ruben de Koster               Scheldestroom            41.44 8601713                      +0,92      40.43           
 17. Jonathan Davidse              De Stormvogel            41.22 9702473                                 40.82           
 18. Christian van Nieuwenhuizen   Luctor et Emergo         49.70 9502931                      +0,80      42.90           
 19. Ricardo LAUFFER               Luctor et Emergo         47.50 9801157                      +0,73      43.47           
 20. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo         44.86 9605079                      +0,81      44.29           
 21. Koen Legters                  De Schelde               46.89 9603193                      +1,12      44.59           
 22. Christian Pavic               Luctor et Emergo         50.78 9700753                                 46.42           
 23. Youri Melse                   De Schelde               48.93 9505071                      +1,04      47.37           
 24. Sander de Ridder              De Schelde               49.43 9604139                                 49.04           
 25. Thijs Meijer                  Luctor et Emergo         56.69 9804281                                 58.09           
 DIS Lennard Breel                 De Stormvogel            38.94 9501487                                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 DIS Alex Breel                    De Stormvogel            44.67 9700945                                 46.40           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
  NG Kevin van Haaren              De Stormvogel            41.32 9603031                                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                    Dames, 100m wisselslag                                  12 jaar en ouder
21.03.2010 - 14:40                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:07.82 9303976                      +1,11    1:06.17           
            29.83  1:06.17
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:14.42 9603072                               1:12.65           
            34.02  1:12.65
  3. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:21.50 9601258                               1:14.57           
            34.10  1:14.57
  4. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:14.04 9205654                      +0,86    1:14.86           
            35.53  1:14.86
  5. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:21.42 9601166                               1:16.89           
            35.21  1:16.89
  6. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:20.23 9201806                      +0,82    1:17.51           
            36.36  1:17.51
  7. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo       1:17.19 8603212                      +0,76    1:17.60           
            36.94  1:17.60
  8. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:20.47 9206088                      +0,81    1:17.68           
            36.71  1:17.68
  9. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo       1:16.81 9005382                               1:17.84           
            36.47  1:17.84
 10. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:16.14 9400806                      +0,59    1:18.32           
            36.94  1:18.32
 11. Rani Rootsaert                Scheldestroom          1:19.04 9501298                               1:19.32           
            36.28  1:19.32
 12. Manon Boone                   De Schelde             1:17.66 9304238                      +0,88    1:20.37           
            37.11  1:20.37
 13. Anouk Molewijk                De Schelde             1:18.24 9501916                      +0,73    1:20.48           
            37.94  1:20.48
 14. Eline van der Werf            De Schelde             1:20.42 9404260                               1:21.02           
            39.09  1:21.02
 15. Romy de Bruijne               De Schelde             1:23.73 9602628                      +0,85    1:21.81           
            41.08  1:21.81
 16. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:22.27 9404010                      +0,80    1:22.03           
            36.22  1:22.03
 17. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:23.42 9801296                      +0,92    1:22.21           
            38.62  1:22.21
 18. Kirsten de Boevere            Scheldestroom          1:18.53 9300082                      +0,83    1:22.28           
            38.30  1:22.28
 19. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:22.44 9602908                               1:22.51           
            39.94  1:22.51
 20. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:23.06 9703066                               1:22.52           
            39.49  1:22.52
 21. Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:23.44 9600660                               1:22.69           
            39.20  1:22.69
 22. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:21.43 9702108                      +0,96    1:22.99           
            38.42  1:22.99
     Tessa Eijkman                 De Schelde             1:23.92 9702316                      +1,83    1:22.99           
            39.57  1:22.99
 24. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:23.26 9502584                               1:23.16           
            38.24  1:23.16
 25. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:24.20 9503840                      +0,81    1:23.83           
            38.75  1:23.83
 26. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:28.65 9701094                               1:24.11           
            40.61  1:24.11
 27. Bianca de Pooter              De Schelde             1:26.81 9202738                      +0,62    1:25.21           
            40.71  1:25.21
 28. Merel Kuijs                   De Stormvogel          1:29.60 9704002                               1:25.70           
            40.68  1:25.70
 29. Felicia Groenewold            De Schelde             1:28.41 9803240                      +0,78    1:26.14           
            39.43  1:26.14
 30. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:26.29 9800924                               1:26.63           
            41.29  1:26.63
 31. Charissa Loof                 De Schelde             1:26.12 9603550                      +0,58    1:26.73           
            41.62  1:26.73
 32. Manon van Geersdaele          De Schelde                  NT 9206908                               1:26.96           
            38.76  1:26.96
 33. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde             1:33.56 9802366                      +1,17    1:27.77           
            41.17  1:27.77
 34. Manon Scherbeijn              Scheldestroom          1:31.20 9800114                               1:28.58           
            41.39  1:28.58
 35. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:27.76 9502660                               1:30.39           
            42.74  1:30.39
 36. Daphne de Jonge               De Stormvogel          1:43.32 9802690                      +1,00    1:30.71           
            43.37  1:30.71
 37. Esmée Siben                   De Schelde             1:32.46 9603782                               1:30.98           
            44.46  1:30.98
 38. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       1:48.15 9703218                      +0,97    1:31.20           
            43.62  1:31.20
 39. Claudia de Buck               De Schelde             1:33.78 9801810                               1:31.77           
            44.93  1:31.77
 40. Emma Pool                     De Schelde             1:34.14 9604886                      +0,96    1:32.01           
            47.56  1:32.01
 41. Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:28.83 9406366                      +0,94    1:32.13           
            42.64  1:32.13
 42. Manon Molewijk                De Schelde             1:30.03 9801812                      +0,67    1:32.83           
            46.01  1:32.83
 43. Iris Raes                     De Schelde             1:34.27 9703010                               1:33.53           
            44.77  1:33.53
 44. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:30.49 9802784                      +1,37    1:33.71           
            43.71  1:33.71
 45. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686                      +0,61    1:35.26           
            47.06  1:35.26
 46. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:37.07 9801718                               1:35.74           
            45.85  1:35.74
 47. Esmee Buijze                  De Schelde             1:36.03 9704412                               1:38.16           
            44.55  1:38.16
 48. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:37.82 9802682                               1:39.96           
            50.07  1:39.96
 49. Chloë Veenstra                De Schelde             1:36.02 9801838                               1:40.19           
            47.11  1:40.19
 50. Nora Pool                     De Schelde             1:45.56 9803576                               1:48.43           
            56.61  1:48.43
 DIS Willemijn Verhelst            De Schelde             1:17.32 9405394                               1:19.98           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
          1:19.98
 DIS Kim Van Gemert                Luctor et Emergo            NT 9803764                      +1,11    1:44.41           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            49.12  1:44.41
 DIS Emily van Staveren            Luctor et Emergo            NT 9804520                      +0,66    1:45.61 h         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            52.14  1:45.61
 DIS Willemijn van Kalsbeek        Luctor et Emergo       1:57.35 9605920                               1:47.52           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            53.14  1:47.52
 DIS Sophie van de Voorde          De Stormvogel          2:00.32 9804168                      +0,99    1:54.19           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            55.93  1:54.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                   Heren, 100m wisselslag                                  12 jaar en ouder
21.03.2010 - 15:00                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde             1:02.24 9200563                               1:01.01           
            28.15  1:01.01
  2. Kevin Hondsmerk               De Schelde               59.29 8801501                               1:01.19           
            28.71  1:01.19
  3. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:04.85 9600349                      +0,75    1:02.85           
            29.01  1:02.85
  4. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo            NT 9402203                      +0,78    1:03.20           
            28.84  1:03.20
  5. Tommy van Overmeeren          De Schelde             1:02.14 8402887                      +0,83    1:04.06           
            30.30  1:04.06
  6. Erwin van Boven               De Schelde             1:04.07 8500343                      +0,97    1:05.28           
            29.90  1:05.28
  7. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          1:06.04 9006069                      +0,73    1:05.81           
            30.87  1:05.81
  8. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       1:03.81 9004875                               1:06.37           
            28.97  1:06.37
  9. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:08.92 8301701                      +0,75    1:06.43           
            31.20  1:06.43
 10. Yannick Mol                   De Stormvogel          1:08.04 9302899                      +0,89    1:06.65           
            31.24  1:06.65
 11. Cees van Houwelingen          De Schelde             1:04.85 6300351                               1:07.80           
            32.52  1:07.80
 12. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:07.34 9204413                      +0,74    1:08.11           
            30.79  1:08.11
 13. Ryan Woei                     Luctor et Emergo       1:06.47 8604385                      +0,79    1:08.42           
            31.29  1:08.42
 14. Richard Oskam                 De Schelde             1:10.73 9402119                      +0,88    1:09.78           
            32.02  1:09.78
 15. Niels Suy                     De Schelde             1:07.15 9302967                               1:10.06           
            32.11  1:10.06
 16. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:15.34 9600581                               1:10.55           
            33.25  1:10.55
 17. Robin Dellaert                Scheldestroom          1:13.94 8800745                               1:11.69           
            34.09  1:11.69
 18. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:14.07 9101169                      +0,89    1:12.34           
            33.96  1:12.34
 19. Tom van Elsen                 De Stormvogel          1:38.39 9703009                               1:12.55           
            34.47  1:12.55
 20. Robin Hermans                 Scheldestroom          1:13.01 9400987                      +0,92    1:12.89           
            35.26  1:12.89
 21. Joris Boekhorst               Scheldestroom          1:13.63 9100163                      +0,92    1:13.14           
            34.93  1:13.14
 22. Cas van Vorstenbos            De Schelde             1:09.10 9403241                               1:13.31           
            31.99  1:13.31
 23. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo       1:15.92 8702039                      +0,79    1:13.44           
            34.38  1:13.44
 24. Ruben de Koster               Scheldestroom          1:15.00 8601713                      +0,91    1:15.07           
            32.81  1:15.07
 25. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:21.41 9701355                               1:15.51           
            35.38  1:15.51
 26. Mark Legters                  De Schelde             1:13.85 9303361                      +0,77    1:17.11           
            36.86  1:17.11
 27. Yoshua Rijk                   Scheldestroom          1:17.98 9502407                               1:17.65           
            35.68  1:17.65
 28. Thom Allonsius                De Schelde             1:18.96 9702355                      +0,94    1:17.92           
            38.09  1:17.92
 29. Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:19.57 9702473                               1:18.32           
            35.61  1:18.32
 30. Jasper van Riet               De Schelde             1:20.04 9604137                      +0,89    1:18.77           
            36.95  1:18.77
 31. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:19.22 9700935                               1:19.47           
            37.15  1:19.47
 32. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:19.47 9600789                      +0,74    1:20.15           
            37.82  1:20.15
 33. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:22.60 9801259                      +0,57    1:23.06           
            38.29  1:23.06
 34. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:30.01 9600643                               1:25.52           
            40.57  1:25.52
 35. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo       1:30.49 9605079                      +0,80    1:26.59           
            41.35  1:26.59
 36. Alex Breel                    De Stormvogel          1:29.14 9700945                               1:27.77           
            41.30  1:27.77
 37. Bas Raes                      De Schelde             1:28.32 9504975                      +1,02    1:28.10           
            41.33  1:28.10
 38. Quinten de Putter             De Schelde             1:30.05 9702675                      +0,87    1:29.20           
            43.86  1:29.20
 39. Thomas de Vos                 De Schelde             1:29.36 9602613                      +1,66    1:29.95           
            41.90  1:29.95
 40. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:30.32 9801261                               1:31.31           
            42.31  1:31.31
 41. Koen Legters                  De Schelde             1:29.37 9603193                      +0,93    1:32.05           
            45.69  1:32.05
 42. Dimitri Geers                 De Schelde             1:32.34 9703263                      +0,98    1:32.34           
            43.10  1:32.34
 43. Max Engelen                   Scheldestroom          1:35.09 9601179                      +0,81    1:32.54           
            43.19  1:32.54
 44. Youri Melse                   De Schelde             1:31.85 9505071                               1:32.63           
            42.46  1:32.63
 45. Sander de Ridder              De Schelde             1:29.20 9604139                      +1,00    1:33.01           
            44.38  1:33.01
 46. Maarten van Kalsbeek          Luctor et Emergo       1:32.67 9403973                      +0,97    1:33.40           
            46.60  1:33.40
 47. Christian Pavic               Luctor et Emergo       1:45.14 9700753                      +0,71    1:33.99           
            43.82  1:33.99
 DIS Leon Jacobse                  Luctor et Emergo       1:14.00 8202533                                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 DIS Lennard Breel                 De Stormvogel          1:13.37 9501487                                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 DIS Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:02.30 9301567                      +0,68    1:02.79           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            29.91  1:02.79
 DIS Ricardo LAUFFER               Luctor et Emergo            NT 9801157                               1:24.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            39.88  1:24.78
  NG Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:27.48 9603031                                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                 Dames, 4 x 200m vrije slag                                12 jaar en ouder
21.03.2010 - 15:10                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       9:35.44                                      10:11.32           
        Eline de Haard, 96                                       Hinke Oosterhoff, 98
        Leonie Edenburg, 90                                      Anneloek Schrijvershof, 86
            30.57  1:04.25  1:47.59  2:27.77  3:01.37  3:39.93  4:19.33  4:59.46  5:35.23  6:14.73  6:55.18  7:34.15
          8:09.07  8:49.48  9:31.46 10:11.32

  2. Scheldestroom 1               Scheldestroom         10:06.44                                      10:30.77           
        Nicky Vanhijfte, 92                                      Rani Rootsaert, 95
        Kirsten de Boevere, 93                                   Rody Vanhijfte, 94
            34.62  1:13.00  1:53.90  2:34.92  3:11.63  3:52.89  4:35.92  5:18.88  5:53.96  6:34.52  7:16.68  7:57.64
          8:32.00  9:11.36  9:52.80 10:30.77

  3. Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo       9:45.17                              +0,78   10:31.97           
        Romy Hoogendijk, 96                                      Marloes van der Vlies, 98
        Lotte Dalmeijer, 96                                      Irène Stavast, 97
            31.21  1:06.37  1:44.88  2:22.23  2:55.93  3:34.76  4:14.21  4:51.84  5:29.10  6:12.11  6:54.97  7:38.34
          8:17.15  9:03.45  9:49.77 10:31.97

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel         11:37.50                              +1,76   11:17.65           
        Britt Wolterman, 95                                      Daphne de Jonge, 98
        Ilona de Groote, 98                                      Chelsea Schild, 95
            36.13  1:16.10  1:58.12  2:37.28  3:19.34  4:07.29  4:57.06  5:42.46  6:22.03  7:08.53  7:55.35  8:39.81
          9:14.87  9:55.33 10:37.43 11:17.65

  NG De Schelde 1                  De Schelde            10:39.80                                                         
        Manon Boone, 93                                          Anouk Molewijk, 95
        Willemijn Verhelst, 94                                   Eline van der Werf, 94




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                 Heren, 5 x 50m vrije slag                                 12 jaar en ouder
21.03.2010 - 15:25                                                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd                                 RT       Tijd           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             2:05.25                                       2:07.24           
        Bas van Houwelingen, 92                                  Kevin Hondsmerk, 88
        Tommy van Overmeeren, 84                                 Cees van Houwelingen, 63
        Erwin van Boven, 85
            25.11    51.12  1:17.22  1:41.74  2:07.24

  2. Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo       2:12.49                                       2:11.20           
        Sonny Corré, 93                                          Casper Zwier, 97
        Bob Dalmeijer, 94                                        René van Wallenburg, 92
        Simon Edenburg, 93
            25.73    50.44  1:16.54  1:44.95  2:11.20

  3. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:16.05                                       2:17.50           
        Leon Jacobse, 82                                         Ryan Woei, 86
        Charles Potin, 83                                        Joeri van Wallenburg, 90
        Yaus Lekatompessy, 87
            30.11    47.04  1:23.72  1:51.18  2:17.50

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:19.03                                       2:18.31           
        Levy Kort, 96                                            Yannick Mol, 93
        Pedro Mol, 96                                            Jasper Rouwendal, 90
        Tom van Elsen, 97
            28.79    57.40  1:24.96  1:51.33  2:18.31

  5. Scheldestroom 1               Scheldestroom          2:18.54                                       2:20.38           
        Bjorn Scherbeijn, 96                                     Joris Boekhorst, 91
        Robin Dellaert, 88                                       Robin Hermans, 94
        Ruben de Koster, 86
            26.68    54.33  1:22.47  1:51.18  2:20.38

  6. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:39.56                                       2:44.07           
        Lennard Breel, 95                                        Jonathan Davidse, 97
        Alex Breel, 97                                           Wouter Stap, 97
        Kalle van Gemert, 98
            30.64  1:05.90  1:38.98  2:11.68  2:44.07

  7. Luctor et Emergo 4            Luctor et Emergo       3:04.52                                       2:55.15           
        Christian Pavic, 97                                      Nobby van de Port, 96
        Maarten van Kalsbeek, 94                                 Christian van Nieuwenhuizen, 95
        Rik Rozendaal, 95
            37.61  1:14.55  1:47.63  2:22.87  2:55.15

  8. Luctor et Emergo 3            Luctor et Emergo       2:35.98                                       3:05.39           
        Nicky Joosse, 96                                         Ricardo LAUFFER, 98
        Nander Meerman, 98                                       Thijs Meijer, 98
        Wouter Vlierman, 96
            31.84  1:09.32  1:43.95  2:17.83  3:05.39




SPLASH Meet Manager 2007 Registered to De Stormvogel