Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


2011-12-11=Swimkick deel 2
Hulst, 11-12-2011


Programmanr. 1
11-12-2011 - 13:30
25m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

DISKoen RombautDe Honte39.9820030005533.22
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISEnrique De MeyerSZ&PC De BruinvisNT20030000135.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Isa de BruijnZCKoewachtNT20030127028.43
2.Nasca van DijkZCKoewachtNT20030081633.02
3.Leonie de BooijDe HonteNT20040017633.32
DISMyrthe WautersZCKoewachtNT20030127230.43
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISFebe VervaetZCKoewachtNT20040020436.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLieke van de WegeDe Otters AxelNT20030102439.77
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-12-2011 - 13:45
25m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Scott de BoerSZ&PC De BruinvisNT20000423927.02
DISDieter ErpelinckDe Honte34.4520000231139.81
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Lisa ReynDe Honte31.1120010395023.97
DISAnouk de KrakerZCKoewachtNT20010378623.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLaura van de VijverZCKoewachtNT20010350234.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChiara SmitsSZ&PC De BruinvisNT20020261634.24
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIsabella VerschuerenDe HonteNT20020200236.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSilke HielZCKoewachtNT20020199037.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-12-2011 - 14:05
50m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 4
11-12-2011 - 14:05
50m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

DISMarijn van HarrewijnScheldestroom1:37.562000043191:22.42
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISEvan VerdoornScheldestroomNT2000043171:30.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Iris VonkZCKoewachtNT2001034481:00.33
DISSophie van OpdurpZCKoewachtNT2001010561:17.41
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-12-2011 - 14:20
25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Koen RombautDe Honte25.5920030005528.13
2.Enrique De MeyerSZ&PC De Bruinvis27.7220030000128.40
3.Danny PootZCKoewachtNT20040051330.91

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Myrthe WautersZCKoewacht26.0920030127225.06
2.Febe VervaetZCKoewacht28.9920040020428.70
3.Leonie de BooijDe Honte29.9520040017629.01
4.Lieke van de WegeDe Otters Axel32.1620030102431.10


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-12-2011 - 14:40
25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Scott de BoerSZ&PC De BruinvisNT20000423920.98
2.Dieter ErpelinckDe Honte36.1320000231129.91

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Anouk de KrakerZCKoewachtNT20010378618.75
2.Lisa ReynDe HonteNT20010395021.39
3.Chiara SmitsSZ&PC De Bruinvis25.3020020261626.29
4.Isabella VerschuerenDe Honte30.7820020200227.97
5.Silke HielZCKoewachtNT20020199031.06


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-12-2011 - 14:55
50m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Gijs de PooterDe ScheldeNT20030111346.68
2.Lorenzo BakkerDe ScheldeNT20030111547.82
3.Enrique De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:04.532003000011:05.73
4.Koen RombautDe Honte1:03.632003000551:06.68

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Mirthe VismanDe ScheldeNT20030145448.77
2.Isa de BruijnZCKoewachtNT20030127057.19
3.Nasca van DijkZCKoewachtNT2003008161:04.59
4.Leonie de BooijDe Honte1:13.132004001761:09.25


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-12-2011 - 15:10
50m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Levi DysserinkDe ScheldeNT20020212546.81
2.Jordi BakkerDe ScheldeNT20020212748.75
3.Scott de BoerSZ&PC De BruinvisNT20000423949.54
4.Bram VersprilleDe ScheldeNT20020212358.81

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Iris VonkZCKoewacht45.3320010344846.64
2.Alicia KoekkoekDe Otters AxelNT20020264849.69
3.Sophie van OpdurpZCKoewacht45.4120010105649.75
4.Laura van de VijverZCKoewacht1:08.262001035021:03.67
5.Chiara SmitsSZ&PC De Bruinvis1:05.202002026161:05.09


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-12-2011 - 15:30
100m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Yannick SpruytDe Schelde2:07.522000040531:49.7951.551:49.79
2.Marijn van HarrewijnScheldestroomNT2000043192:18.482:18.48
3.Evan VerdoornScheldestroom2:46.932000043173:14.761:29.483:14.76

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Lisa ReynDe HonteNT2001039501:41.5945.391:41.59
2.Lonneke van HoornDe ScheldeNT2001035862:23.241:04.432:23.24


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-12-2011 - 15:45
4 x 25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Schelde 1De ScheldeNT1:54.49
Mirthe Visman
Gijs de Pooter
03
03
Daan de Vos
Lorenzo Bakker
04
03
2.ZCKoewacht 1ZCKoewacht1:55.541:55.44
Isa de Bruijn
Nasca van Dijk
03
03
Myrthe Wauters
Febe Vervaet
03
04


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-12-2011 - 16:05
4 x 25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Schelde 1De ScheldeNT1:50.07
Jordi Bakker
Lonneke van Hoorn
02
01
55.24Bram Versprille
Levi Dysserink
02
02
54.83
2.ZCKoewacht 1ZCKoewachtNT1:52.08
Sophie van Opdurp
Laura van de Vijver
01
01
Anouk de Kraker
Iris Vonk
01
01
3.De Honte 1De Honte2:06.672:05.10
Dieter Erpelinck
Koen Rombaut
00
03
Lisa Reyn
Isabella Verschueren
01
02