Zwemcompetitie deel 2
Oostburg (NED),    21-11-2021,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en jonger    Nr. 3. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 2 en jonger
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2 en jonger    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2 en jonger
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2 en jonger    Nr. 13. Alle, 50m schoolslag, Minioren 6 en jonger
Nr. 14. Alle, 25m vlinderslag, Minioren 4 en jonger    Nr. 15. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 4 en jonger
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 4 en jonger    Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 4 en jonger
Nr. 20. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4 en jonger    Nr. 22. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2 en jonger
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2 en jonger    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2 en jonger
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2 en jonger    Nr. 31. Alle, 100m wisselslag, Minioren 6 en jonger
Nr. 32. Alle, 50m rugslag, Minioren 4 en jonger    Nr. 33. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 4 en jonger
Nr. 34. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 4 en jonger    Nr. 35. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4 en jonger
Nr. 36. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4 en jonger    Nr. 37. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 38. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    

KNZB NED WPS Rankings 2021

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag         Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          4:41.54             
        Matthijs van Liere, 06                 Matthijs Vinke, 09
        Quincy van der Zwan, 07                Timothy Bikker, 08
            27.61    58.43  1:31.58  2:09.97  2:45.55  3:25.68  4:03.75  4:41.54

    2.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   5:30.61             
        Stijn Koole, 06                        Finn Bustraan, 09
        Niek Hoogesteger, 08                   Sven Kok, 08
            31.83  1:07.22  1:47.71  2:26.03  3:11.52  3:59.50  4:41.23  5:30.61




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag                   Senioren Open
21-11-2021 - 13:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Schuijs                94   De Ganze               2:44.75             
            34.45  1:18.35  2:06.79  2:44.75
    2.  Miriam van Noorden            91   Scheldestroom          2:46.94             
            34.83  1:16.28  2:07.87  2:46.94
    3.  Natasja Forat                 77   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:54.28             
            36.95  1:21.60  2:14.67  2:54.28
    4.  Emma Siebons                  04   Z & PC De Zeeuwse Ku   3:02.32             
            38.73  1:21.57  2:17.90  3:02.32
    5.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom          3:04.22             
            40.67  1:27.04  2:20.57  3:04.22
    6.  Britt van Vossen              96   De Ganze               3:04.33             
            38.66  1:25.49  2:18.26  3:04.33
    7.  Mijntje Blok                  02   De Ganze               3:06.77             
            42.97  1:30.16  2:28.36  3:06.77
    8.  Madelon Brakman               02   Scheldestroom          3:14.10             
            41.95  1:30.59  2:27.74  3:14.10
    9.  Elise Rothuis                 04   De Ganze               3:14.46             
            44.89  1:35.54  2:29.74  3:14.46
   10.  Danique Brakman               04   Scheldestroom          3:15.94             
            43.82  1:35.32  2:32.75  3:15.94
   11.  Linda van de Ree              63   De Ganze               3:16.52             
            43.35  1:38.00  2:30.65  3:16.52
   12.  Martinique Jansen             80   Scheldestroom          3:16.90             
            42.91  1:34.42  2:31.62  3:16.90
   13.  Pauline Scheele               99   Scheldestroom          3:17.87             
            41.59  1:33.24  2:30.14  3:17.87
   14.  Joline Herrebout              04   Scheldestroom          3:19.70             
            45.87  1:38.12  2:33.49  3:19.70
   15.  Julia Scheele                 03   Scheldestroom          3:22.64             
            50.74  1:43.18  2:37.44  3:22.64
   16.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          3:23.08             
            47.85  1:38.37  2:36.19  3:23.08
   DIS  Imke van der Meer             69   Scheldestroom                              
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., 50 mtr  49,00   200 mtr 3,37,20
            49.00  1:45.34  2:47.46
 AFGEM  Valerie Klaaijsen             99   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag                   Senioren Open
21-11-2021 - 13:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roderick van Doeselaar        92   Scheldestroom          2:25.64             
            29.66  1:06.96  1:50.55  2:25.64
    2.  Sander de Hamer               97   De Ganze               2:35.51             
            31.23  1:13.01  1:58.61  2:35.51
    3.  Luuk Zijlstra                 04   Scheldestroom          2:37.03             
            32.95  1:13.61  1:59.39  2:37.03
    4.  Arjen Scheele                 02   Scheldestroom          2:37.08             
            33.27  1:12.94  1:59.23  2:37.08
    5.  Pieter de Visser              98   De Ganze               2:38.90             
            33.31  1:14.29  2:03.24  2:38.90
    6.  Joris van Gelder              03   De Ganze               2:47.23             
            34.17  1:16.04  2:05.62  2:47.23
    7.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          2:47.80             
            35.63  1:20.18  2:10.25  2:47.80
    8.  Joёl Dekkers                  02   Scheldestroom          2:48.35             
            33.69  1:17.93  2:08.80  2:48.35
    9.  André Schutte                 60   Z & PC De Zeeuwse Ku   3:27.84             
            46.80  1:37.97  2:41.39  3:27.84
   10.  Mattijs van Elst              77   Scheldestroom          3:46.24             
            47.85  1:45.89  2:53.38  3:46.24
 AFGEM  Robin Dellaert                88   Scheldestroom                              
 AFGEM  Thijs Salomé                  77   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 50m vlinderslag              Jeugd 2 en jonger
21-11-2021 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Salomé                   07   Scheldestroom            32.93             
    2.  Nena Koole                    05   Z & PC De Zeeuwse Ku     35.94             
    3.  Iris Duvekot                  06   Z & PC De Zeeuwse Ku     37.26             
    4.  Hilde Koole                   05   Z & PC De Zeeuwse Ku     37.83             
    5.  Maaike Meulblok               05   Z & PC De Zeeuwse Ku     38.50             
    6.  Esmee van den Hout            05   Scheldestroom            38.60             
    7.  Simone Brakman                06   Scheldestroom            40.13             
    8.  Liselotte de Bruyne           07   Scheldestroom            40.63             
    9.  Sarwenda Hogesteger           06   De Ganze                 40.70             
   10.  Floor Blok                    06   De Ganze                 41.39             
   11.  Tara den Besten               06   Scheldestroom            42.10             
   12.  Jill Koster                   07   Scheldestroom            43.23             
   13.  Evelien van Voren             08   Scheldestroom            52.11             
   DIS  Lieke Dekker                  06   Z & PC De Zeeuwse Ku                       
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., 50 mtr  46,19
   DIS  Fay Poppe                     06   Z & PC De Zeeuwse Ku                       
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., 50 mtr  35,93
   DIS  Marieke van Elst              05   Scheldestroom                              
        AQ - Draagt zwemkleding niet conform het bepaalde in het reglement., 50 mtr  38,80
 AFGEM  Veerle Lavooy                 05   De Ganze                                   
 AFGEM  Noa Quist                     07   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vlinderslag              Jeugd 2 en jonger
21-11-2021 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matthijs van Liere            06   Scheldestroom            29.63             
    2.  Tomas Hertogh                 05   Scheldestroom            29.87             
    3.  Jur Mesu                      05   Z & PC De Zeeuwse Ku     31.34             
    4.  Quincy van der Zwan           07   Scheldestroom            35.43             
    5.  Colin Dekkers                 04   Scheldestroom            38.03             
 AFGEM  Presley Dean Henkes           05   Z & PC De Zeeuwse Ku                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 100m rugslag             Junioren 2 en jonger
21-11-2021 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Vis                     09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:25.08             
            41.96  1:25.08
    2.  Lisa Koole                    09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:28.10             
            43.57  1:28.10
    3.  Lindy van Hofwegen            09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:30.55             
            45.31  1:30.55
    4.  Lotte Salomé                  09   Scheldestroom          1:32.22             
          4:00.94  1:32.22
    5.  Marit van Hulle               10   Scheldestroom          1:39.53             
            49.44  1:39.53
    6.  Marly van Berlo               10   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:42.77             
            48.63  1:42.77
    7.  Alina Louws                   09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:42.87             
            48.60  1:42.87
    8.  Doortje Maat                  10   De Ganze               1:52.59             
            53.47  1:52.59
    9.  Jasmine de Feijter            09   Scheldestroom          1:59.34             
            58.07  1:59.34
   10.  Paula Provoost                10   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:59.78             
            57.02  1:59.78
   DIS  Vlada Filimonov               10   De Ganze                                   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., 50mtr  44.78  100mtr 1.31.08
   DIS  Nova de le Lijs               10   Scheldestroom                              
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., 50mtr 1.07.97  100mtr 2.19.33
   DIS  Mila Onghenae                 10   Scheldestroom                              
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., 50mtr  1.06.55   100mtr  2.19.62
 AFGEM  Hind de Swart                 10   Z & PC De Zeeuwse Ku                       
 AFGEM  Ilse Jansens                  09   De Ganze                                   
 AFGEM  Marit Gerritsen               10   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Jongens, 100m rugslag             Junioren 2 en jonger
21-11-2021 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niek Hoogesteger              08   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:26.06             
            42.33  1:26.06
    2.  Mylan Dees                    09   Scheldestroom          1:37.51             
            46.86  1:37.51
    3.  Lars den Besten               09   Scheldestroom          1:47.33             
            50.97  1:47.33
    4.  Maceo Wisse                   09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:47.92             
            49.93  1:47.92
    5.  Sven Kok                      08   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:50.11             
            52.62  1:50.11
    6.  Stan van de Wijnckel          09   Scheldestroom          1:52.73             
            54.74  1:52.73
    7.  Yassin Abdelkerim             09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:55.46             
            51.95  1:55.46
    8.  Finn Bustraan                 09   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:58.11             
            55.47  1:58.11
    9.  Quinteijn Arkenbosch          09   De Ganze               2:03.09             
            57.87  2:03.09
   DIS  Timothy Bikker                08   Scheldestroom                              
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., 50mtr  43.35  100mtr 1.29.49
   DIS  Matthijs Vinke                09   Scheldestroom                              
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., 50mtr  39.11  100mtr 1.20.83
 AFGEM  Tycho Meliefste               08   Z & PC De Zeeuwse Ku                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 4 en 5
21-11-2021 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Scherbeijn               11   Scheldestroom          1:01.49             
    2.  Marieke van Voren             11   Scheldestroom          1:02.16             
    3.  Lieke van de Wijnckel         11   Scheldestroom          1:03.73             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag            Minioren 6 en jonger
21-11-2021 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël de Bruyne              10   Scheldestroom            57.40             
   DIS  Florian de Bruyne             11   Scheldestroom                              
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig en/of in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., 50mtr  56.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 25m vlinderslag           Minioren 4 en jonger
21-11-2021 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Luka de le Lijs               12   Scheldestroom                              
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 25mtr 57.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Dames, 100m schoolslag                   Senioren Open
21-11-2021 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Schuijs                94   De Ganze               1:28.08             
            41.91  1:28.08
    2.  Linda van de Ree              63   De Ganze               1:30.59             
            43.68  1:30.59
    3.  Esmee van den Hout            05   Scheldestroom          1:31.45             
            43.42  1:31.45
    4.  Britt van Vossen              96   De Ganze               1:32.51             
            44.06  1:32.51
    5.  Natasja Forat                 77   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:33.09             
            44.62  1:33.09
    6.  Miriam van Noorden            91   Scheldestroom          1:34.22             
            43.97  1:34.22
    7.  Simone Brakman                06   Scheldestroom          1:34.39             
            44.68  1:34.39
    8.  Emma Siebons                  04   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:36.57             
            44.32  1:36.57
    9.  Jasmijn Walraven              03   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:37.03             
            46.45  1:37.03
   10.  Marieke van Elst              05   Scheldestroom          1:37.51             
            46.36  1:37.51
   11.  Mijntje Blok                  02   De Ganze               1:38.48             
            46.36  1:38.48
   12.  Julia Scheele                 03   Scheldestroom          1:39.54             
            46.81  1:39.54
   13.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom          1:40.46             
            46.70  1:40.46
   14.  Elise Rothuis                 04   De Ganze               1:40.76             
            48.11  1:40.76
   15.  Martinique Jansen             80   Scheldestroom          1:40.85             
            47.40  1:40.85
   16.  Pauline Scheele               99   Scheldestroom          1:41.13             
            46.60  1:41.13
   17.  Madelon Brakman               02   Scheldestroom          1:41.45             
            47.47  1:41.45
   18.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          1:42.48             
            48.25  1:42.48
   19.  Joline Herrebout              04   Scheldestroom          1:43.94             
            54.91  1:43.94
   20.  Tara den Besten               06   Scheldestroom          1:44.08             
            49.60  1:44.08
   21.  Danique Brakman               04   Scheldestroom          1:47.17             
            51.41  1:47.17
   22.  Imke van der Meer             69   Scheldestroom          1:52.66             
            52.81  1:52.66
 AFGEM  Valerie Klaaijsen             99   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m schoolslag                   Senioren Open
21-11-2021 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen Scheele                 02   Scheldestroom          1:14.56             
            35.03  1:14.56
    2.  Tomas Hertogh                 05   Scheldestroom          1:14.62             
            35.53  1:14.62
    3.  Roderick van Doeselaar        92   Scheldestroom          1:14.82             
            35.35  1:14.82
    4.  Luuk Zijlstra                 04   Scheldestroom          1:16.25             
            35.20  1:16.25
    5.  Sander de Hamer               97   De Ganze               1:19.03             
            37.12  1:19.03
    6.  Joris van Gelder              03   De Ganze               1:23.09             
            39.21  1:23.09
    7.  Joёl Dekkers                  02   Scheldestroom          1:23.34             
            39.09  1:23.34
    8.  Colin Dekkers                 04   Scheldestroom          1:27.21             
          1:27.21
    9.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          1:27.22             
            40.47  1:27.22
   10.  André Schutte                 60   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:46.06             
            50.55  1:46.06
   11.  Mattijs van Elst              77   Scheldestroom          1:49.53             
            50.51  1:49.53
   DIS  Pieter de Visser              98   De Ganze                                   
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., 50mtr  38.57  100mtr  1.21.28
 AFGEM  Robin Dellaert                88   Scheldestroom                              
 AFGEM  Thijs Salomé                  77   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 200m schoolslag           Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Salomé                   07   Scheldestroom          3:07.01             
            42.18  1:29.05  2:19.11  3:07.01
    2.  Liselotte de Bruyne           07   Scheldestroom          3:26.00             
            46.03  1:38.61  2:32.16  3:26.00
    3.  Jill Koster                   07   Scheldestroom          3:30.25             
            48.02  1:41.78  2:38.19  3:30.25
    4.  Evelien van Voren             08   Scheldestroom          3:58.38             
            51.32  1:51.01  3:58.38
 AFGEM  Noa Quist                     07   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag           Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luna Kodde                    07   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:36.92             
            45.36  1:36.92
    2.  Elvina Louws                  08   De Ganze               1:39.24             
            46.86  1:39.24
    3.  Zenna Jansen                  08   De Ganze               1:47.88             
            49.73  1:47.88
    4.  Levira Kuijs                  07   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:58.73             
            55.51  1:58.73
    5.  Tess Odinot                   08   Z & PC De Zeeuwse Ku   2:05.27             
            55.88  2:05.27
 AFGEM  Anouk Eygelsheim              07   De Ganze                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 200m schoolslag           Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matthijs van Liere            06   Scheldestroom          2:58.75             
            39.56  1:24.28  2:11.00  2:58.75
    2.  Quincy van der Zwan           07   Scheldestroom          3:24.99             
            45.09  1:37.53  2:31.28  3:24.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Jongens, 100m schoolslag           Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Louws                    06   De Ganze               1:18.34             
            35.89  1:18.34
    2.  Thijmen Rothuis               06   De Ganze               1:32.08             
            44.00  1:32.08
    3.  Stijn Koole                   06   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:32.51             
            43.13  1:32.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 100m vrije slag              Jeugd 2 en jonger
21-11-2021 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hilde Koole                   05   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:08.71             
            33.14  1:08.71
    2.  Nena Koole                    05   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:09.22             
            33.41  1:09.22
    3.  Iris Duvekot                  06   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:10.51             
            32.55  1:10.51
    4.  Maaike Meulblok               05   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:11.40             
            33.41  1:11.40
    5.  Fay Poppe                     06   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:13.92             
            34.56  1:13.92
    6.  Marieke van Elst              05   Scheldestroom          1:16.87             
            36.09  1:16.87
    7.  Esmee van den Hout            05   Scheldestroom          1:18.44             
            37.69  1:18.44
    8.  Sarwenda Hogesteger           06   De Ganze               1:18.54             
            37.03  1:18.54
    9.  Floor Blok                    06   De Ganze               1:21.94             
            38.65  1:21.94
   10.  Simone Brakman                06   Scheldestroom          1:22.63             
            40.08  1:22.63
   11.  Tara den Besten               06   Scheldestroom          1:31.51             
            42.36  1:31.51
   12.  Lieke Dekker                  06   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:38.58             
            45.30  1:38.58
 AFGEM  Veerle Lavooy                 05   De Ganze                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 100m vrije slag              Jeugd 2 en jonger
21-11-2021 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tomas Hertogh                 05   Scheldestroom          1:00.77             
            28.86  1:00.77
    2.  Luuk Zijlstra                 04   Scheldestroom          1:03.18             
            29.88  1:03.18
    3.  Jur Mesu                      05   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:04.47             
            30.62  1:04.47
    4.  Colin Dekkers                 04   Scheldestroom          1:15.14             
            35.35  1:15.14
 AFGEM  Presley Dean Henkes           05   Z & PC De Zeeuwse Ku                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 50m vrije slag            Junioren 2 en jonger
21-11-2021 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Vis                     09   Z & PC De Zeeuwse Ku     33.25             
    2.  Lisa Koole                    09   Z & PC De Zeeuwse Ku     35.16             
    3.  Vlada Filimonov               10   De Ganze                 36.16             
    4.  Lotte Salomé                  09   Scheldestroom            37.08             
    5.  Lindy van Hofwegen            09   Z & PC De Zeeuwse Ku     37.57             
    6.  Doortje Maat                  10   De Ganze                 39.58             
    7.  Marit van Hulle               10   Scheldestroom            39.97             
    8.  Alina Louws                   09   Z & PC De Zeeuwse Ku     40.73             
    9.  Marly van Berlo               10   Z & PC De Zeeuwse Ku     41.72             
   10.  Paula Provoost                10   Z & PC De Zeeuwse Ku     48.57             
   11.  Jasmine de Feijter            09   Scheldestroom            52.87             
   12.  Mila Onghenae                 10   Scheldestroom            54.45             
   13.  Nova de le Lijs               10   Scheldestroom            56.73             
 AFGEM  Hind de Swart                 10   Z & PC De Zeeuwse Ku                       
 AFGEM  Ilse Jansens                  09   De Ganze                                   
 AFGEM  Marit Gerritsen               10   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m vrije slag            Junioren 2 en jonger
21-11-2021 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niek Hoogesteger              08   Z & PC De Zeeuwse Ku     33.36             
    2.  Matthijs Vinke                09   Scheldestroom            33.86             
    3.  Timothy Bikker                08   Scheldestroom            34.50             
    4.  Mylan Dees                    09   Scheldestroom            36.95             
    5.  Maceo Wisse                   09   Z & PC De Zeeuwse Ku     40.50             
    6.  Finn Bustraan                 09   Z & PC De Zeeuwse Ku     44.00             
    7.  Yassin Abdelkerim             09   Z & PC De Zeeuwse Ku     44.70             
    8.  Lars den Besten               09   Scheldestroom            48.37             
    9.  Stan van de Wijnckel          09   Scheldestroom            51.97             
   DIS  Sven Kok                      08   Z & PC De Zeeuwse Ku                       
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., 50mtr  38.62
   DIS  Quinteijn Arkenbosch          09   De Ganze                                   
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., 50mtr 46.46
 AFGEM  Tycho Meliefste               08   Z & PC De Zeeuwse Ku                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Meisjes, 100m wisselslag                Minioren 4 en 5
21-11-2021 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke van Voren             11   Scheldestroom          2:08.63             
          2:08.63
    2.  Lisa Scherbeijn               11   Scheldestroom          2:22.85             
          2:22.85
    3.  Lieke van de Wijnckel         11   Scheldestroom          2:26.93             
          2:26.93


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Jongens, 100m wisselslag           Minioren 6 en jonger
21-11-2021 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël de Bruyne              10   Scheldestroom          1:54.61             
          1:54.61
    2.  Florian de Bruyne             11   Scheldestroom          2:12.68             
          2:12.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Jongens, 50m rugslag             Minioren 4 en jonger
21-11-2021 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luka de le Lijs               12   Scheldestroom          1:16.24             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Meisjes, 100m rugslag             Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Salomé                   07   Scheldestroom          1:17.80             
            38.17  1:17.80
    2.  Liselotte de Bruyne           07   Scheldestroom          1:26.01             
            42.49  1:26.01
    3.  Jill Koster                   07   Scheldestroom          1:31.52             
            44.38  1:31.52
    4.  Evelien van Voren             08   Scheldestroom          1:39.43             
            46.47  1:39.43
 AFGEM  Noa Quist                     07   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Meisjes, 50m rugslag             Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luna Kodde                    07   Z & PC De Zeeuwse Ku     39.33             
    2.  Lotte Salomé                  09   Scheldestroom            41.57             
    3.  Zenna Jansen                  08   De Ganze                 42.41             
    4.  Marit van Hulle               10   Scheldestroom            47.50             
    5.  Elvina Louws                  08   De Ganze                 47.62             
    6.  Tess Odinot                   08   Z & PC De Zeeuwse Ku     48.64             
    7.  Jasmine de Feijter            09   Scheldestroom            53.21             
    8.  Levira Kuijs                  07   Z & PC De Zeeuwse Ku   1:00.48             
   DIS  Nova de le Lijs               10   Scheldestroom                              
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., 50mtr  1.06.61
   DIS  Mila Onghenae                 10   Scheldestroom                              
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., 50mtr  1.04.41
 AFGEM  Anouk Eygelsheim              07   De Ganze                                   
 AFGEM  Marit Gerritsen               10   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                 Jongens, 100m rugslag             Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matthijs van Liere            06   Scheldestroom          1:11.97             
            34.62  1:11.97
   DIS  Quincy van der Zwan           07   Scheldestroom                              
        AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., 50mtr 40.60  100mtr 1.24.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                  Jongens, 50m rugslag             Junioren 4 en jonger
21-11-2021 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijmen Rothuis               06   De Ganze                 34.13             
    2.  Davy Louws                    06   De Ganze                 34.18             
    3.  Stijn Koole                   06   Z & PC De Zeeuwse Ku     37.79             
    4.  Matthijs Vinke                09   Scheldestroom            38.12             
    5.  Timothy Bikker                08   Scheldestroom            43.16             
    6.  Mylan Dees                    09   Scheldestroom            47.76             
    7.  Lars den Besten               09   Scheldestroom            52.18             
    8.  Stan van de Wijnckel          09   Scheldestroom            55.22             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37               Dames, 4 x 100m wisselslag                 Senioren Open
21-11-2021 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   5:18.02             
        Emma Siebons, 04                       Natasja Forat, 77
        Maaike Meulblok, 05                    Hilde Koole, 05
            38.27  1:19.20  2:00.63  2:47.97  3:24.58  4:05.82  4:42.12  5:18.02

    2.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          5:25.84             
        Marieke van Elst, 05                   Miriam van Noorden, 91
        Anne Salomé, 07                        Pauline Rootsaert, 92
            41.52  1:27.20  2:09.64  2:57.43  3:32.99  4:14.95  4:48.82  5:25.84

    3.  De Ganze 1                         De Ganze               5:27.22             
        Mijntje Blok, 02                       Britt van Vossen, 96
        Linda van de Ree, 63                   Judith Schuijs, 94
            40.54  1:21.94  2:04.23  2:53.14  3:33.08  4:21.36  4:52.92  5:27.22

    4.  Z & PC De Zeeuwse Kust 2           Z & PC De Zeeuwse Ku   5:39.72             
        Iris Duvekot, 06                       Nena Koole, 05
        Fay Poppe, 06                          Jasmijn Walraven, 03
          1:26.18  2:10.75  3:01.96  3:38.02  4:24.60  5:00.40  5:39.72

    5.  Scheldestroom 2                    Scheldestroom          6:03.37             
        Simone Brakman, 06                     Esmee van den Hout, 05
        Dorien Vasseur, 87                     Martinique Jansen, 80
            44.73  1:30.42  2:18.98  3:15.32  3:55.46  4:43.69  5:21.47  6:03.37

    6.  Scheldestroom 4                    Scheldestroom          6:12.25             
        Liselotte de Bruyne, 07                Pauline Scheele, 99
        Jill Koster, 07                        Imke van der Meer, 69
            44.54  1:30.81  2:17.54  3:09.58  3:51.33  4:45.46  5:25.03  6:12.25

    7.  Scheldestroom 3                    Scheldestroom          6:18.25             
        Danique Brakman, 04                    Madelon Brakman, 02
        Joline Herrebout, 04                   Julia Scheele, 03
            46.03  1:34.64  2:24.76  3:21.74  4:05.52  4:58.96  5:36.51  6:18.25

   DIS  Z & PC De Zeeuwse Kust 3           Z & PC De Zeeuwse Ku                       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., 100mtr 1.27.32  400mtr 6.09.74
        Anouk Vis, 09                          Lisa Koole, 09
        Lindy van Hofwegen, 09                 Luna Kodde, 07
            42.97  1:27.32  2:20.65  3:19.20  4:00.85  4:48.99  5:27.22




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38               Heren, 4 x 50m vrije slag                  Senioren Open
21-11-2021 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          1:49.26             
        Roderick van Doeselaar, 92             Tomas Hertogh, 05
        Matthijs van Liere, 06                 Luuk Zijlstra, 04
            25.97    53.50  1:20.86  1:49.26

    2.  Scheldestroom 3                    Scheldestroom          2:03.51             
        Vincent Keijmel, 91                    Quincy van der Zwan, 07
        Thijs Salomé, 77                       Colin Dekkers, 04
            29.88    59.40  1:31.16  2:03.51

    3.  Scheldestroom 2                    Scheldestroom          2:04.22             
        Arjen Scheele, 02                      Mattijs van Elst, 77
        Joёl Dekkers, 02                       Matthijs Vinke, 09
            29.14    57.82  1:32.16  2:04.22

    4.  Z & PC De Zeeuwse Kust 1           Z & PC De Zeeuwse Ku   2:09.06             
        Jur Mesu, 05                           Stijn Koole, 06
        André Schutte, 60                      Niek Hoogesteger, 08
            29.25  1:04.08  1:34.76  2:09.06




SPLASH Meet Manager 11Registered to Scheldestroom